Srpen 2012

Koblížc!

16. srpna 2012 v 11:33 | *Anja* |  Diary
Zákusci.. :D byla jsem na dalším festivalu tentokrát v Domažlicích na Chodrock festu! Kde hrály skupiny jako KOBLÍŽC!, Rybičky 48,Harlej,Imodium a jiné ;)Asi je jasné kvůli komu jsem tam jela,nikdy jsem je takhle nežrala jako teď ale prostě mě ty Koblihy dostaly,mají chytlavou praštěnou huddbu a já je miluju :D KDyž byla "ta chvíle" se vyfotit se členama,myslela jsem že mi pukne srdce!!!Oni jsou tak nádherní..Awwr ,no jelikož se mi bude restartovat pc,musím to ukončit!Ještě snad něco napíšu!


Šumperská kapela Koblížci.

Černá

16. srpna 2012 v 11:23 | *Anja* |  Diary
OK,když vidím že TT je "černá"Proč něco nenapsat;) Začnu třeba takhle pokud se jedná o černou barvu?Zbožňuju jí!! <3 Když se podívám do mého šatníku stěží tam najdu jinou barvu než černou,nejde oto že bych jiné nenosila,ale v černé se cítím skvěle sice mám i s potiskama.. ale černá jako černá!Co týče například líčení dávám v přednost výrazné líčení ,černé stíny černé linky!Co se týká vlasů jsem černovláska :D Sice přemýšlím nad tím zbavik se jí a jít do blond,ale uvidím časem ;) Co ještě napsat,.. mám moc ráda černou je to barva která je taková depresivní,pro mě uklidnujíci a barva která kdyby nebyla tak by nebyl svět takovým jakým je :D Hrozně ráda bych jednou měla byt vymalovaný na černou nebo aspon jednu stěnu strašně mě to láka!! <3

Miley Cyrus šokovala fanoušky: Ostříhala se na kluka

16. srpna 2012 v 11:15 | *Anja* |  Celebrity
Tak jak vidíte,Mil se nechala kvůli charitě ostříhat!!Mě se to osobně lííb,vypada naprosto jinak a tím se mi zveda i zájem o Miley když si vzpomenu na ty její barbie až princeznovskou style.. :/ Sice mi nějak nesedí ta barva,radši bych byla jak jí měla dříve tu barvu!Ale tohle je úplně něco jiného!Většinou jsem četla že se to fans Mil moc nelíbí,ale mě teda JO!Přece jenom jde o vlasy až se to miley nebude líbit může si je nechat narůst případně naplést a je po problému ;)

Nyní článek ze super.cz pak se hodím i nějaké fotky mil v tomhle ůčesu ;)

Miley Cyrus je z nového účesu nadšená.
Jen před pár dny vzrušoval americké novináře sexy drdůlek půvabné zpěvačky a herečky Miley Cyrus (19). Teď už je všechno jinak. Hvězda seriálu Hannah Montana přistoupila k velmi radikálnímu kroku: své vlasy si nechala ostříhat úplně nakrátko.
Ztráta princeznovského vzhledu, která mnohé její fanoušky šokovala, Miley podle všeho přinesla spoustu radosti. Alespoň to tak vypadá na fotkách, které hrdě zveřejnila na Twitteru.
Negativní ohlasy fanoušků ji možná mrzely, za svým rozhodnutím změnit vizáž si ale pevně stála. "Za celý život jsem se nikdy necítila víc sama sebou," vzkázala jim na sociální síti.
"Někdo mi právě řekl, že jsem pohlednější než Miley Cyrus," dodala s nadsázkou. ■